Navigace

Obsah

Události ve městě

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním, co je spjato se životem našeho města.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru města a přilehlých obcích.

 

 

O akcích informujte úřad města. Kontakty na úřad zde...

 

 

22.02.2020

10. VÝROČNÍ PLES STŘEDISKA SVĚTLA BLANSKO

Blanenští Skauti a Skautky Vás srdečně zvou na 10. VÝROČNÍ PLES STŘEDISKA SVĚTLA BLANSKO Kulturní centrum - sokolovna v Rájci-Jestřebí

Detail

24.02.2020

ANTONÍN LUŇÁČEK, řídící učitel v Rájci n. Svitavou, aneb Obraz venkovského učitele přelomu 19. a 20. století

Petr Sychra ve spolupráci s Odborem města Rájec-Jestřebí Vás srdečně zve na přednášku V přednášce si u příležitosti 160. výročí narození připomeneme život a dílo řídícího učitele Antonína Luňáčka, který se významně zapsal do historie našeho města nejen v oblasti školství, ale také v rámci kultury, osvěty, společenské činnosti, či samosprávy.

Detail

27.02.2020

Rok s Rákosníčkem

Centrum Motýlek zve děti ve věku 2 - 5 let s doprovodem na ROK S RÁKOSNÍČKEM Jak Rákosníček probudil ptáčky

Detail

28.02.2020

Školní ples

Sdružení rodičů a ZŠ Rájec-Jestřebí Vás srdečně zve na ŠKOLNÍ PLES

Detail

01.02.2020 - 29.03.2020

Otevření zámeckého zahradnictví státního zámku Rájec nad Svitavou

Jako každoročně si dovolujeme pozvat návštěvníky do zámeckých skleníků, které budou otevřeny od 1. února – 29. března 2020 denně mimo pondělí od 9 do 15 hodin. Ve sklenících si bude možné prohlédnout sbírku čtyř set odrůd kamélií v jejich přirozeném prostředí. K zakoupení pro vás budou připraveny nejen rostliny kamélií, ale i dalších jarní květiny. V zahradnictví vám také rádi poradí s pěstováním kamélií.

Detail